Trwa już okres rozliczania podatku za 2017 rok. Przypominamy, że nasz klub jest Organizacją Pożytku Publicznego, a to oznacza, że możliwe jest przekazanie 1% podatku na rozwój Odry.

Przekazując 1% swojego podatku, nic na tym nie tracimy. Przekazujemy bowiem na wskazany cel środki, które trafiłyby do Skarbu Państwa. W ten sposób można także wesprzeć Stowarzyszenie „OKS Odra” Opole. Pieniądze uzyskane z tytułu 1% zostaną przekazane na realizację celów statutowych klubu. W poprzednich latach zostały one przekazane na dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego, transportu, czy odzieży dla młodzików i juniorów trenujących w klubie.

Warto podkreślić, że jedyne co trzeba zrobić to w zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS oraz kwotę, jaką przekazujemy danej organizacji. Numer KRS Stowarzyszenia „OKS Odra” Opole to 0000336639.

Gorąco prosimy wszystkich kibiców, sympatyków, pracowników, czy w końcu ludzi, którym nasza Odra jest bliska o wsparcie klubu i przekazanie 1% na Stowarzyszenie. Zaufanie, które co roku od Państwa otrzymujemy, jest dla nas motywacją do dalszej, ciężkiej pracy na rzecz rozwoju piłki nożnej i propagowania aktywności fizycznej, przede wszystkim wśród dzieci.

Bardzo dziękujemy!

foto: Mirosław Szozda