Aktualności
Drużyna
Rozgrywki
Fortuna I Liga
Akademia
II drużyna
Drużyny młodzieżowe
Drużyna U-19
Drużyna U-17
Drużyna U-16
Drużyna U-15
Drużyna U-14
Drużyny dziecięce
Drużyna U-13
Drużyna U-12
Oldboje
Kluby partnerskie
Fotogaleria
Odra TV
Klub
Kontakt
Władze Spółki
Kontakt z akcjonariuszami
Sprawozdania i informacje obowiązkowe
Stadion
Stadion Opolski
Historia
Regulamin konkursu „Typuj z Radiową!”
Statystyki
Dla mediów
Herb
Akredytacje
Rzecznik prasowy
Sponsorzy i partnerzy
Kup bilet
Fanshop
Zmień zawodnika
Józef Burta (1)
Dominik Kalinowski (12)
Artur Haluch (30)
Piotr Żemło (2)
Jiří Piroch (3)
Łukasz Kędziora (4)
Mateusz Spychała (22)
Jakub Szrek (24)
Mateusz Kamiński (27)
Artur Pikk (28)
Rafał Niziołek (5)
Vittorio Continella (6)
Wojciech Kamiński (8)
Tomas Mikinic (9)
Maksymilian Hebel (10)
Adrian Purzycki (13)
Jakub Antczak (25)
Michał Surzyn (29)
Maciej Wróbel (32)
Konrad Nowak (94)
Jean Franco Sarmiento (7)
Dawid Czapliński (11)
Marcel Sluga (19)
Borja Galán (77)
Din Sula (98)
Adam Nocoń
Tomasz Copik
Marcin Feć
Grzegorz Maroński
Damian Matysiok
Andrzej Gomołysek
Bartosz Wójciak
Przemysław Noga
Szymon Bakalarczyk
Wojciech Rumpel
Łukasz Babik
Jakub
Szrek
Obrońca
24
Wiek
26
Narodowość
Polska
Górnik Łęczna
KOLEJKA 31
03 maj 2024
GODZ. 18:00
VS
:
ZOBACZ PODSUMOWANIE
Odra Opole
Odra Opole
KOLEJKA 32
12 maj 2024
GODZ. 15:00
VS
- : -
Relacja Live
Kup bilet
Terminarz
Wisła Płock
Polonia Warszawa
KOLEJKA 33
19 maj 2024
GODZ. 15:00
VS
- : -
Relacja Live
Kup bilet
Terminarz
Odra Opole
Odra Opole
KOLEJKA 34
26 maj 2024
GODZ. 15:00
VS
- : -
Relacja Live
Kup bilet
Terminarz
Znicz Pruszków
Kadra
Sztab
1
Józef
Burta
12
Dominik
Kalinowski
30
Artur
Haluch
2
Piotr
Żemło
3
Jiří
Piroch
4
Łukasz
Kędziora
22
Mateusz
Spychała
24
Jakub
Szrek
27
Mateusz
Kamiński
28
Artur
Pikk
5
Rafał
Niziołek
6
Vittorio
Continella
8
Wojciech
Kamiński
9
Tomas
Mikinic
10
Maksymilian
Hebel
13
Adrian
Purzycki
25
Jakub
Antczak
29
Michał
Surzyn
32
Maciej
Wróbel
94
Konrad
Nowak
7
Jean
Franco
11
Dawid
Czapliński
19
Marcel
Sluga
77
Borja
Galán
98
Din
Sula