Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Zmarł były piłkarz oraz trener Odry Opole – Wiesław Łucyszyn

Dziś dotarły do nas smutne wieści. W wieku 83 lat zmarł Wiesław Łucyszyn, były piłkarz i trener Odry Opole.

Wiesław Łucyszyn reprezentował Odrę w latach 1963-1973, wystąpił w 200 oficjalnych spotkaniach w niebiesko-czerwonych barwach. Przez prawie całą karierę trenerską był związany z naszym klubem. Czterokrotnie trenował seniorską drużynę. Największe sukcesy odnosił z naszymi drużynami juniorskimi: z drużyną U-19 zdobył dwukrotnie wicemistrzostwo Polski juniorów (1976, 1981) oraz 3. miejsce na mistrzostwach Polski juniorów (1984).

Rodzinie i najbliższym składamy najszczersze kondolencje.

4 1 vote
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments