Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Zespół juniorów nie zwalnia tempa

Juniorzy Odry Opole po znakomitej rundzie jesiennej, rozgrywają mecze kontrolne.

Drużyna Juniorów Odry Opole ma za sobą znakomitą rundę jesienną. Podopieczni trenerów Grzegorza Zmudy i Tomasza Copika nie przegrali w tym sezonie żadnego ligowego meczu.

Wrażenie robią już same liczby – 11 wygranych, 2 remisy i tylko 8 straconych bramek, przy 64 strzelonych. Drużyna jest liderem opolskiej ligi juniorów, wyprzedzając o 2 punkty Chemika Kędzierzyn oraz mając 3 punktową przewagę nad Pomologią Prószków i MKS Kluczbork.

Aktualnie zespół cały czas trenuje i rozgrywa mecze kontrolne. 24.11.2016r. w Centrum Sportu w Opolu, odbyło się spotkanie z juniorami młodszymi MKS MOSiR OPOLE zakończone zwycięstwem 3:1. Strzelcami bramek dla Odry byli Dejwid Jackowski, Tobiasz Pietruszka oraz Jakub Lakwa.

W ubiegły piątek 2.12.2016r., ponownie w Centrum Sportu juniorzy grali kolejny sparing, tym razem z KS Polkowice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 4:2 (1:1).

“Mecz z Polkowicami był formą przygotowań do rundy wiosennej, potrzebą sprawdzenia zespołu w meczu z drużyną z innego województwa, z którą na co dzień nie mamy szansy zagrać” powiedział trener Tomasz Copik.

“Polkowice zajmują wysokie, 3. miejsce w dolnośląskiej lidze juniorów, byli więc idealnym, bo wymagającym przeciwnikiem do meczu kontrolnego” dodał trener Grzegorz Zmuda.

Skład Odry Opole w meczu z Polkowicami:
Dominik Klisz – Krzysztof Rejowski, Piotr Krzyżowski, Kacper Grądowski, Damian Olszacki, Tobiasz Pietruszka, Artur Olejnik, Michal Sypek, Patryk Gracz, Marek Kotula, Maksymilian Kobeluch
Po przerwie weszli: Krzysztof Zarzyczański, Martin Jagieła, Marcin Bergandy, Grzegorz Grabas, Dejwid Jackowski, Piotr Ostrowski, Jakub Lakwa
Strzelcy bramek dla Odry: Jakub Lakwa, Kacper Grądowski, Grzegorz Grabas, Maksymilian Kobeluch

Zespół w najbliższym czasie ma w planach jeszcze jeden mecz kontrolny – 10 grudnia zmierzy się w Chorzowie z miejscowym Ruchem.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments