Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Witamy pierwszego członka Klubu Biznesu

Istniejąca od 1996 roku firma Pawlak Security Systems jest pierwszą, która przystąpiła do utworzonego niedawno Klubu Biznesu Odry Opole. Z wielką satysfakcją witamy więc pierwszego klubowicza i jesteśmy przekonani, że drogą Pawlak Security podążą kolejne przedsiębiorstwa.

Pawlak Security Systems posiada bogatą ofertę usług w zakresie kompleksowego zabezpieczania mienia. Firma projektuje różnorodne, wielofunkcyjne systemy zabezpieczeń, a także posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji nowych oraz adaptacji i rozbudowy już zainstalowanych elektronicznych systemów zabezpieczeń. Najnowocześniejsze technologie, rozwiązania techniczne polskie i zagraniczne gwarantują długotrwałość i niezawodność działania. Dokumentacje techniczne, projekty i szkice koncepcyjne powstające w firmie poddane są wszelkim rygorom poufności. Sposób ich tworzenia, przechowywania i deklaracji dokumentów wyklucza możliwość dostania się w niepowołane ręce.

W ofercie firmy znajdują się oferty montażu: systemy sygnalizacji włamania i napadu; telewizji dozorowanej; systemów sygnalizacji pożaru i oddymiania; kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy; nagłośnienia i systemów konferencyjnych; wewnętrznych instalacji telekomunikacyjnych; okablowań strukturalnych.
Firmie Pawlak Security można również zlecić: monitoring systemów; wykonanie projektów technicznych w/w systemów ich prowadzenie, konserwację czy też integrację jak również nadzór inwestorski.

Zapraszamy do korzystania z usług Pawlak Security Systems. Więcej na stronie internetowej firmy – TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments