Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Weekendowe wyniki Akademii Odry

Zobaczcie, jak na ligowych boiskach radzili sobie w ostatnich dniach młodzi adepci akademii naszego klubu.

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra Opole – Chemik Kędzierzyn-Koźle 3:0
Bramki: Smolarek 20, 56, Kawala 75.
Odra Opole: Turek – Smolarek, Kurzeja (76. Dziwański), Kowalski, Gebauer, Chromiński, Bryłka, Aniszewski (65. Wrzeciono), Wójciak (60. Kawala), Sluga, Lisowski.
Trenerzy: Tomasz COPIK i Jakub KOCZWAŃSKI.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-17 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Chrobry Głogów – Odra Opole 2:2
0:1 – Maciej Wróbel, 35 min, 1:1 – Bokiński, 59 min, 2:1 – Budziński, 69 min, 2:2 – Maciej Wróbel, 78 min
Odra Opole: Sapielak – Surzyn (72. Jadeszko), Szota (80. Kłosowski), Witek, Maciej Wróbel, Styrczula (65. Muzyka), Gandziarowski, Górniak, Jaszczyk, Kaczka (80. Urbańczyk), Matysek (55. Wnuk).
Trenerzy: Tomasz PIWOWARCZYK i Marek TRACZ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW U-15 (WIĘCEJ W APLIKACJI MOBILNEJ ŁĄCZY NAS PIŁKA)
Odra Opole – Zagłębie Lubin 0:2
Bramki: Sałamaj 46, Kolan 50.
Odra Opole: Wojakowski – Wołyniec (71. Lake), Zarzycki, Witkowski (36. Danielak), Śliwiński, Stolarewski, Pawlak (29. Palmer), Kopacz, Bober, Babijczuk, Sikorski (56. Sługocki).
Trenerzy: Wojciech MIELNIK i Krzysztof CHEŁPA.

I LIGA WOJEWÓDZKA JUNIORÓW MŁODSZYCH (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – Błękitni Jaryszów 13:0
Bramki: Wrzeciono 3, Głuszkiewicz, Surmacz, Muzyka 5, Dąbrowski 2, Konowalczyk.
Odra II Opole: Jurewicz – Konowalczyk, Muzyka, Napieralski, Ogórek (41. Półtorak), Smyrnov (49. Połczan), Surmacz (60. Michalak), Urbańczyk, Wrzeciono (41. Dąbrowski), Dziwański (54. Tomala), Głuszkiewicz.
Trener Paweł JĘDRZEJEWSKI.

OKRĘGOWA LIGA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Piast Strzelce Opolskie – Odra II Opole 1:4
Bramki: Kotzwander 29 – Jelito 5, Andruszko 12, 47, Buniak 18.
Odra II Opole: Wójcik – Staniszewski, Piechota, Pawłowski, Mróz, Krysiak, Jelito, Fąferko, Buniak, Andruszko, Stypka.
Ławka rezerwowych: Gil, Łeśko, Daniel, Matysek, Mokrzycki, Wójcik.
Trenerzy Paweł JĘDRZEJEWSKI i Marek DURAJ.

I LIGA WOJEWÓDZKA TRAMPKARZY (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra III Opole – Victoria Chróścice 3:2
Bramki: Orczyk 7, Dziura 57, Prochota 59 – Moczko 24, Stacherczak 58.
Odra III Opole: Kramarz – Maciak, Marciniak, Picher, Dziura, Forma, Stolarczyk, Wójcicki, Bernacki, Białowąs, Janowicz.
Ławka rezerwowych: Kucharuk, Przybysz, Orczyk, Prochota, Żyrek.
Trener Tomasz DŁUGOSZ.

D1 MŁODZIK – GRUPA 3 (WIĘCEJ TUTAJ)
Odra II Opole – MLUKS Tułowice 5:1
Bramki: Butrym 6, Dziura 30, Przybysz 33, Stefanowski 52, Białowąs 55 – Pasierbek 23.

foto: Mirosław Szozda

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments