Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Transfer pozaboiskowy Odry: Anna Pabiś dyrektorem marketingu i PR

Od 22 lipca nasz klub będzie miał nowego dyrektora marketingu i PR. Zostanie nim Anna Pabiś, zastępując Damiana Juszczyka, który rozstał się z Oleską z końcem marca.

Anna Pabiś będzie odpowiedzialna m.in. za nadzór i kreowanie działań z zakresu marketingu, PR, sprzedaży, koordynacji spraw medialnych klubu czy przygotowywanie konferencji prasowych. Ponadto do jej obowiązków należeć będzie obsługa eventów oraz budowanie długofalowych relacji B2B oraz B2C.

Praca na rzecz klubu piłkarskiego Odry Opole to wyzwanie, które bardzo mnie cieszy. Zawodowo od lat jestem związana z zarządzaniem projektami marketingowymi, realizacjami kampanii PR, negocjowaniem, budowaniem długofalowych relacji B2B czy współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Wierzę, że zdobyte doświadczenie przełoży się na efektywność działań w dziale marketingu Odry Opole – mówi Anna Pabiś.

Anna Pabiś od najmłodszych lat jest związana z Opolszczyzną. Urodziła się w Strzelcach Opolskich, wychowała w rodzinnych Głuchołazach, a w wieku 19 lat przeprowadziła się do Opola, gdzie ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Jest również absolwentką studiów podyplomowych Uniwersytetu Jagielońskiego na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi. Szerszej opolskiej publiczności, Pabiś jest znana jako organizator wojewódzkiego konkursu Miss i Mister Opolszczyzny. Dzięki jej zaangażowaniu i tytanowej pracy, wydarzenie stało się prestiżowe i na stałe zagościło w kalendarzu imprez promocyjnych Miasta Opola, ściśle współpracując z Wydziałem Promocji.

Swoją karierę zaczynała w świecie reklamy i modelingu w Polsce i za granicą. Po kilku latach wróciła do Opola, gdzie zaangażowana była w duże projekty na terenie miasta i województwa, ściśle związane z marketingiem i wizerunkiem PR. Jako specjalista ds. marketingu i komunikacji pracowała m.in. w firmie Stegu w Jełowej czy w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu. Chcąc rozwijać swoje umiejętności wyjechała do Krakowa, gdzie pracowała jako samodzielny Project Manager w jeden z najlepszych agencji kreatywno-marketingowych. W pracy jest bardzo zaangażowana i wymagająca. Prywatnie to wulkan energii i pomysłów. Ciekawostką jest, że w wieku 18 lat jako sędzia liniowy czynnie uczestniczyła w spotkaniach piłki nożnej.

Witamy na Niebiesko-Czerwonym pokładzie i życzymy powodzenia!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Mmmarioa
Mmmarioa
11 lipca 2019 23:55

Zenada .didzi lala za kase klubu bez talentu i wiedzy i doświadczenia

Mmmarioa
Mmmarioa
12 lipca 2019 18:37

Zero zero doświadczenia.
Odra kończy się wójcik zabawka azotu były fikcja.
Stoimy i tp.
To gnoj e.
Wiec czarna dupa

Mario
Mario
13 lipca 2019 14:24

To kolejna osoba fikcyjna brak kompetencji i doświadczenia.
Masakra wyrzucone pieniądze tak jak na Rumaka

Dule
Dule
16 lipca 2019 12:15

Beautiful women!
What do youwant?someold grandmother on work?
All the best for preety lady!
We love You,
greetings from Serbia!

Dule
Dule
16 lipca 2019 12:16

Beautiful woman!
What do You want,some grandmother in club?
Preety lady,wish You all the best in club!
Best regards from Serbia