Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Sparing w Kluczborku korzystny dla każdego

Obopólne korzyści przyniósł mecz kontrolny pomiędzy najlepszymi opolskimi klubami, mankamentem okazał się jedynie brak bramek.

Trener Jan Furlepa, dysponujący dość szeroka kadrą, nie miał dotąd okazji na sprawdzenie wszystkich zawodników w walce o punkty, dlatego sparing z pierwszoligowcem był dla niego cennym poligonem doświadczalnym.

Okazję do gry otrzymali wszyscy zawodnicy, wśród nich także trzech juniorów: Kacper Grądowski, Dejwid Jackowski oraz Jakub Marszek.

Priorytetem dla zespołu seniorów jest najbliższy mecz ligowy w Legionowie, wszelkie działania zmierzają do tego celu, ale trener Furlepa uznał grę kontrolną w Kluczborku za bardzo owocną.

W zupełnie innej sytuacji byli gospodarze, którym przesunięcie meczu z Górnikiem Zabrze przemodelowało szkoleniowe szyki, sparing był więc dla nich ważnym przerywnikiem podczas niemal dwóch tygodni bez ligi.

Mimo braku stawki, jak na derby przystało, spotkanie zgromadziło sporą publiczność, a drużyny dały popis zaangażowania. Dobrze sprawowali się zwłaszcza bramkarze, mimo kilku dobrych okazji strzeleckich po obu stronach, żaden z golkoperów nie skapitulował i spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. [raport]

/ Fot. Elżbieta Pelc

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments