Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

PlayMaker.pro na dłużej z Odrą

W piątek została przedłużona umowa naszego klubu z PlayMaker.pro.

Firma odpowiedzialna za nowoczesny skauting piłkarski nadal będzie wspierać nasz zespół w poszukiwaniu talentów niższych lig Opolszczyzny i innych regionów Polski.

PlayMaker.pro pomaga również zawodnikom w znajdowaniu dla nich odpowiednich klubów i szkołom piłkarskim w przeprowadzaniu naborów do klas sportowych. Platforma playmaker.pro dzięki możliwościom technologii i internetu ma być przyszłością skautingu piłkarskiego w Polsce.

  • PlayMaker.pro to wirtualny rynek transferowy. Miejsce na platformie gdzie można dodać swoje piłkarskie CV i przy jego pomocy w szybki sposób znaleźć klub / trenera / piłkarzy.
  • PlayMaker.pro to testy piłkarskie. Zarządzający klubami oraz trenerzy mogą dodać ogłoszenie o testach, na które mogą aplikować piłkarze za pomocą platformy.
  • PlayMaker.pro to skauting. Nowoczesne rozwiązania skautingowe uzupełnione o obserwacje live i online, a także regularne wsparcie skautów i analityków.
  • PlayMaker.pro to śledzenie kariery. Narzędzia pozwalające na otrzymywanie powiadomień jak grali obserwowani przez Ciebie piłkarze / trenerzy / kluby.

 

5 1 vote
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wtf
Wtf
22 marca 2021 06:53

Czy niejaki Lisinski wyslal juz CV na platforme?