Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Plan sparingów drużyn Akademii Odry Opole

Okres między styczniem a marcem to czas wytężonej pracy naszych młodzieżowców. To właśnie w tych miesiącach nasze grupy jedenastoosobowej piłki nożnej rozgrywają liczne mecze kontrolne, w których testują nowych zawodników czy warianty gry.
Poniżej przedstawiamy harmonogram spotkań wraz z datami oraz rywalami, z którymi mierzyć się będą nasze drużyny z pionu młodzieżowego.

Drużyna U-14
22.1 (sobota) – ROW Rybnik – Rybnik, godz. 9:00 (zwycięstwo Odry 3:0)
23.1 (niedziela) – SG Team – Opole (zwycięstwo Odry 7:1)
29.1 (sobota) – Parasol Wrocław – Wrocław, godz. 12:00
8.2 (wtorek) – Sigma Ołomuniec – Ołomuniec, mecz w trackie organizacji
9.2 (środa) – Zagłębie Sosnowiec – Sosnowiec, godzina jeszcze nieustalona
10.2 (czwartek) – Otmęt Krapkowice – Głuchołazy, godzina jeszcze nieustalona
19.2 (sobota) – FC Wrocław – Wrocław, godzina jeszcze nieustalona
5.3 (sobota) – Piast Gliwice – Opole, Centrum Sportu, godz. 12:00

 

Drużyna U-15
22.1 (sobota) – ROW Rybnik – Rybnik, (zwycięstwo Odry 3:2)
29.1 (sobota) – Parasol Wrocław – Wrocław, godz. 10:00
9.2 (środa) – Zagłębie Sosnowiec – Sosnowiec, godzina jeszcze nieustalona
19.2 (sobota) – FC Wrocław – Wrocław, godzina jeszcze nieustalona
26.2 (sobota) – Skra Częstochowa – Częstochowa, godzina jeszcze nieustalona
5.3 (sobota) – Piast Gliwice – Opole, Hallera, godz. 12:00

 

Drużyna U-16
15.1 (sobota) – Odra – Groszmal Opole 5:1
22.1 (sobota) – Górnik Zabrze – Opole, Centrum Sportu, (porażka Odry 2:3)
31.1 (poniedziałek) – Unia Krapkowice – Opole, Centrum Sportu, godz. 11:30
3.2 (czwartek) – Talent Białystok – Opole, Centrum Sportu, godz. 11:30
6.2 (niedziela) – Polonia Nysa – Głuchołazy, godz. 15:00
9.2 (środa) – Zielona Góra – Głuchołazy, godz. 16:30
20.02 (niedziela) – Skra Częstochowa, Opole, Centrum Sportu, godz. 14:00
27.2 (niedziela) – Olimpic Wrocław, Opole, Centrum Sportu, godz.16:00
6.3 (niedziela) – Piast Gliwice – Opole, Centrum Sportu, godz. 10:00

 

Drużyna U-17
26.1 (środa) – Wisła Kraków – Kluczbork, godz. 10:30
29.1 (sobota) – Pomologia Prószków – Prószków, godz. 10:00
8.2 (wtorek) – Sigma Ołomuniec – Ołomuniec, mecz w trakcie organizacji
11.2 (piątek) – KS Krasiejów – Głuchołazy, godz. 9:00
13.2 (niedziela) – Rudatom Kępa – Opole, Centrum Sportu, godz. 12:00
20.2 (niedziela) – Śląsk Łubniany – Opole, Centrum Sportu, godz. 12:00
27.2 (niedziela) – FC Chronstau Chrząstowice, Opole, Centrum Sportu, godz. 12:00

 

Drużyna U-19
29.1 (sobota) – Victoria Chróścice – Opole, Centrum Sportu, godz. 14:00
5.2 (sobota) – TOR Dobrzeń Wielki – Opole, Centrum Sportu, godz. 10:00
13.2 (niedziela) – LZS Skorogoszcz – Opole, Centrum Sportu, godz. 10:00
18.2 (piątek) – Orzeł Źlinice – Opole, Centrum Sportu, godz. 20:00
27.2 (niedziela) – Sokół Bierdzany – Opole, Centrum Sportu, godz. 10:00

 

Odra II Opole
21.1 (piątek) – Piast Strzelce Opolskie – Opole, Centrum Sportu (porażka Odry 1:2)
28.1 (piątek) – Fortuna Głogówek – Opole, Centrum Sportu, godz. 20:00
2.2 (środa) – Stal Brzeg – Opole, Centrum Sportu, godz. 20:00
5.2 (sobota) – RKS Radomsko – Lubliniec, godz. 14:30
12.2 (sobota) – Ruch Zdzieszowice – Opole, Centrum Sportu, godz. 10:00
20.2 (niedziela) – LZS Piotrówka – Opole, Centrum Sportu, godz. 16:00
23.2 (środa) – Raków II Częstochowa – Opole, Centrum Sportu, godz. 20:00
5.3 (sobota) – Rozwój Katowice – Opole, Centrum Sportu, godz. 20:00

2.5 2 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments