Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Mecze Odry w TV

Telewizja Polsat zaplanowała kolejne transmisje z meczów ligowych Odry.

Wrzesień będzie dla naszych zawodników bardzo intensywnym miesiącem. W dniach od 13 do 29 września drużyna Odry rozegra łącznie pięć spotkań. Cztery mecze rozegrane zostaną w ramach rozgrywek Fortuna I Liga natomiast jedno spotkanie w ramach 1/32 rundy Totolotek Pucharu Polski. Najbliższy piątkowy mecz z Sandecją Nowy Sącz będzie jedynym spotkaniem naszej drużyny, który nie będzie transmitowany przez telewizję. Pozostałe spotkania tj. na wyjeździe z Chrobrym Głogów oraz Wartą Poznań oraz domowe z Arką Gdynia i Zagłębiem Sosnowiec będą transmitowane przez telewizje Polsat Sport.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments