Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Łukasz Becella drugim trenerem Odry. Do sztabu dołącza też fizjolog

Sztab szkoleniowy naszej drużyny został rozszerzony.

Łukasz Becella będzie pełnił funkcję drugiego trenera niebiesko-czerwonych. Ma też odpowiadać w naszym klubie za skauting. W przeszłości Becella pracował m.in. w MKS-ie Oława, MKS-ie Kluczbork, Śląsku Wrocław czy – ostatnio – Pogoni Szczecin. Był też związany z juniorskimi reprezentacjami Polski. Jest licencjonowanym trenerem UEFA Pro.

Sztab szkoleniowi Odry wzmocnił też prof. Marcin Andrzejewski, którego obecność była awizowana przez Mariusza Rumaka na jego powitalnej konferencji prasowej, Fizjolog współpracował z naszym szkoleniowcem już w kilku innych klubach: Lechu Poznań, Śląsku Wrocław oraz Zawiszy Bydgoszcz.

Pozyostała część sztabu pozostaje bez zmian. Asystentami trenera są Daniel Wojtasz i Piotr Plewnia, trenerem przygotowania fizycznego Grzegorz Maroński, a za szkolenie bramkarzy odpowiada Adam Kania.

foto: Pogoń Szczecin

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments