Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Komentarz w sprawie materiału TVP 3 Opole

Informujemy, że absolutnie nie rozumiemy kłamliwej propagandy TVP3 Opole dotyczącej obowiązywania karnetów zakupionych w ramach zadania “Kibicuj #wrytmieOdry”. Karnety, które kibice niebiesko-czerwonych nabyli za 5 zł obowiązują przez cały sezon 2021/22. Jednocześnie Klub otrzyma planowane finansowe wsparcie zrealizowanego już zadania. Nie rozumiemy dlaczego TVP Opole posuwa się do takich manipulacji szkodząc Klubowi i jego kibicom, ale wiemy, że i tak jesteście Państwo z nami!

Jeszcze raz podkreślamy – to manipulacja TVP3 Opole, na którą nie mamy wpływu.

Do zobaczenia przy Oleskiej 51.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Wtf
Wtf
23 października 2021 12:33

No jak dlaczego, przecierz to radni powiazani z jedna sluszna partia sa promowani, przypomne ze dzieki nim nie ma rowniez podgrzewanej murawy, ale slowo patryiotyzm na stadionie na koncu dziala, mimo ze to olbrzymi szkodnicy.

Ludwik
Ludwik
24 października 2021 09:52

Ja i szereg innych kibiców z ktorymi rozmawiałem reportaż zrozumiałem inaczej. Nie odczułem żeby był szkodliwy dla klubu i dla nas-kibiców. Chwalono innowacyjną inicjatywę zawartą w budżecie obywatelskim ale martwiono się zarazem czy ratusz w końcu te środki przekaże klubowi. Obawiam się że poprzez niezrozumienie reportażu włożyliście kij w mrowisko.