Juniorzy trenowali z Odrą

Dwóch młodych zawodników Akademii Odry Opole wzięło udział w zajęciach naszego pierwszoligowego zespołu.

Mowa o Kacprze Kaczce i Macieju Wróblu. Kaczka to urodzony w 2003 roku zawodnik, który jesienią parafował profesjonalną umowę z naszym klubem. Wróbel zaś ma już na koncie powołania do reprezentacji Polski U-15. Udział juniorów w treningu pierwszej drużyny Odry to nie epizod. Wyróżniający się młodzi gracze będą regularnie zapraszani na zajęcia zespołu trenera Mariusza Rumaka.

Nasz klub wdrożył projekt Talent Group. To cotygodniowe zajęcia najzdolniejszych młodych graczy z naszych drużyn młodzieżowych pod okiem sztabu szkoleniowego I zespołu. Właśnie z tej grupy zostali wyselekcjonowani Kaczka i Wróbel.

foto: Mirosław Szozda

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments