Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Firma Diaków nowym sponsorem Odry

Dzisiaj została podpisana umowa na mocy, której do grona sponsorów Odry dołączyła Firma Diaków.

Firma Diaków działa w branży energetycznej od 1988 roku co pozwoliło wyspecjalizować się w wykonawstwie sieci energetycznych niskiego i  średniego napięcia. Stawiając na ciągły rozwój i doskonalenie stworzyli prężnie i sprawnie działający zespół wykwalifikowanych elektromonterów oraz bogatą bazę sprzętu do prac budowlano-montażowych na liniach energetycznych napowietrznych i kablowych oraz w stacjach transformatorowych i złączach kablowych. Długoletnia praktyka w budowie oświetlenia drogowego pozwoliła doprowadzić do perfekcji proces budowy nowoczesnych systemów oświetlenia ulic, placów i dróg.

Nowy sponsor oferuje kompleksową obsługę inwestycji prywatnych w zakresie instalacji elektrycznych budynków i lokali mieszkalnych, począwszy od adaptacji projektu technicznego poprzez realizację instalacji elektrycznej wewnętrznej, linii zasilających, instalacji teletechnicznych, oświetleniowych i odgromowych. W trosce o środowisko promują ekologiczne i energooszczędne systemy instalacyjne.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu kadry elektromonterów, firma Diaków chętnie podejmuje nowe wyzwania, stawiając na szkolenia, nowoczesne, ekologiczne rozwiązania takie jak wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w gospodarstwach  domowych i w instalacjach przemysłowych. Dbają o jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów i stale podejmują działania w celu utrzymania wysokiego poziomu kwalifikacji personelu, wyposażenia i poprawy bezpieczeństwa pracy.

Profesjonalny i nowoczesny sprzęt jest wizytówką firmy. Szanują tradycję, ale stawiają na nowe technologie. Dzięki stale rozbudowywanej i modernizowanej bazie sprzętowej są w stanie kompleksowo i samodzielnie zrealizować znaczące budowlane projekty. W zasobach firmy znajdują się koparko-ładowarki, samochody ciężarowe samowyładowcze z urządzeniami dźwigowymi, podnośniki samochodowe i minikoparki. Dysponujemy także specjalistycznym sprzętem do robót ziemnych

DIAKÓW

ul. 1 Maja 1
46-022 Kępa
tel: +48 77 458 08 90
tel: +48 77 457 60 39
tel: +48 77 457 60 41

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments