Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Ana Dom czwartym członkiem Klubu Biznesu Odry Opole

Firma Ana Dom, należąca do Pani Anny Mołodeckiej, jest kolejną, która dołączyła do naszego Klubu Biznesu. Zajmuje się ona obrotem nieruchomościami, ale nie tylko…

– W branży nieruchomości działam od 2010 roku, a firmę założyłam dwa lata temu – wyjaśnia pani Anna. – To nie tylko typowe biuro nieruchomości w tradycyjnym rozumieniu, że sprzedaje ono mieszkania klientów czy je wynajmuje. Zajmuję się doradztwem jeśli chodzi o nieruchomości, doradztwem inwestycyjnym, a także oferuję pomoc w aranżacji wnętrz.

Siedziba Ana Dom mieści się w Opolu przy placu Kopernika 13 obok Centrum Handlowego Solaris, a ciekawostką jest fakt, że razem z nią funkcjonuję kawiarenka Ana Cafe.

– Połączenie koncepcji biura nieruchomości z kawiarenką sprawia, że mamy unikalne podejście do klientów – tłumaczy pani Anna. – W miłej atmosferze możemy przedstawiać swoją ofertę.

My więc zachęcamy do korzystania z usług i wiedzy firmy Ana Dom. W ofercie ma ona nieruchomości nie tylko z Opola czy teremu naszego regionu, ale też spoza województwa.

– Do Klubu Biznesu Odry Opole przystąpiłam, bo bardzo podoba mi się, że istnieje on przy klubie sportowym – zaznacza pani Anna, która w przeszłości z powodzeniem uprawiała strzelectwo. – Będąc związana za sportem, wiem że dodaje on takim inicjatywom dynamizmu i entuzjazmu.

Stronę firmy Ana Dom można odwiedzić TUTAJ.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments