Przypominamy, że już w czwartek przy Oleskiej spotkanie międzypaństwowe U-19 między Biało-Czerwonymi a ich rówieśnikami ze Szkocji. Bilety w cenie 10 zł, pierwszy gwizdek o 19.00.

Od 14 sierpnia OZPN prowadzi zapisy na sprzedaż biletów grupowych (minimum 5 osób) na mecz w Opolu. Kluby zainteresowane ich zakupem prosimy o podanie listy osób zawierającej: imiona i nazwiska, daty urodzenia oraz numery PESEL (według załączonej na stronie OZPN matrycy) i przesłanie ich na adres e-mail: sekretariat@opolskizpn.pl Do zgłoszenia należy dołączyć również numer telefonu osoby do kontaktu oraz adres, na który wystawiona ma zostać faktura za bilety. Wysłanie zgłoszenia jest tożsame ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w zakresie niezbędnym do realizacji zamówienia, wynikającym z przepisów ustawy o imprezach masowych.

Uwaga! W siedzibie przy ul. Damrota 6 także indywidualnie nabyć można wejściówkę na to spotkanie. Cena biletu jest jedna dla wszystkich i wynosi 10 zł.

Więcej – TUTAJ.

Dodajmy, że tego samego dnia w Łodzi towarzysko z Włochami zagra Polska U-20, do której powołani zostali zawodnicy Odry: Serafin Szota i Jakub Moder.

UWAGA! Posiadacze karnetów Odry Opole na trwający sezon 2018/2019 Fortuna 1 Ligi na mecz Polska – Szkocja U-19 wejdą “za darmo”, w ramach bonusu do karnetów (skanując karnet przy wejściu na “bramkach”/”kołowrotkach”).

źródło: własne/OZPN