Piłkarz o najdłuższym stażu w naszym klubie nie przedłuży wygasającego z końcem czerwca kontraktu.

Dwa awanse. Ćwierćfinał Pucharu Polski. Pięć sezonów. 156 rozegranych meczów i 6 zdobytych bramek. Rafał Brusiło, piłkarz o najdłuższym stażu w drużynie – związany z Odrą od chwili naszego spadku z drugiej ligi zachodniej, czyli 2014 roku – żegna się z Oleską. 30-letni prawy obrońca otrzymał propozycję nowego kontraktu, ale stronom nie udało się dojść do porozumienia.

– Bardzo dziękujemy Rafałowi za pobyt w Odrze. Szkoda, że oferta, którą przedstawiliśmy, nie została zaakceptowana przez jego menedżera i nasza współpraca się kończy. Mam nadzieję, że tylko tymczasowo – i że będzie w przyszłości kontynuowana. Rafał zrobił dla naszego klubu wiele dobrego i zawsze będzie tu mile widziany – mówi prezes Karol Wójcik.

Rafałowi życzymy wszystkiego dobrego na dalszej piłkarskiej drodze. I wierzymy, że nasze drogi jeszcze się przetną, a zapisywanie listy zasług dla Odry tylko chwilowo zostało wstrzymane, bo drzwi na Oleską pozostają przed nim szeroko otwarte. „Rafka”, do zobaczenia na piłkarskim szlaku!

foto: Mirosław Szozda