W najbliższy piątek czeka nas kolejne starcie w ramach Fortuna I Liga. Tym razem w ramach 4 kolejki sezonu na stadion przy ul. Oleskiej 51 zawita drużyna Stomilu Olsztyn.

Po słabym początku sezonu kibice liczą na przełamanie Niebiesko-Czerwonych i komplet punktów. Drużyna z Warmii po dwóch porażkach na rozpoczęcie sezonu z Radomiakiem oraz GKS-em Bełchatów w trzeciej kolejce pokonał GKS Jastrzębie 2:1. W sezonie 2018/2019 z drużyną z Olsztyna graliśmy dwukrotnie. Spotkanie w Opolu zakończyło się remisem 2:2 natomiast w Olsztynie musieliśmy uznać wyższość gospodarzy (2-:1). Najbliższy mecz będzie 5 oficjalną rywalizacją obu ekip. W dotychczasowych spotkaniach zanotowaliśmy 3 porażki oraz 1 remis. Najwyższy czas na zwycięstwo!

W drużynie prowadzonej przez trenera Piotra Zajączkowskiego nie brakuję piłkarzy związanych z Opolszczyzną. Obecnie w kadrze “Dumy Warmii” występują znani z występów przy Oleskiej Aleksander Kowalski oraz Waldemar i Mateusz Gancarczyk. W ostatnim czasie wypożyczono z Polonii Gościęcin dziewiętnastoletniego Dawida Rudnika, który przez ostatni sezon występował w czwartoligowym LZS-ie Starowice Dolne.

Piątkowe spotkanie transmitowane przez telewizję Polsat Sport rozpocznie się o godzinie 17:30.   Sędzią spotkania będzie Pan Damian Sylwestrzak z Wrocławia.

Bukmacherzy w roli faworyta upatrują Niebiesko-Czerwonych:

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/pilka-nozna/2019-08-16-o-opole—s-olsztyn-21955243

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

Fot. Mirosław Szozda.