W sobotę na stadionie przy Oleskiej 51, w ramach 31. kolejki Fortuna 1 Liga, Odra zmierzy się z Miedzią Legnica. Będzie to pierwsze spotkanie z udziałem publiczności po 218 dniach przerwy.

Miedź w tabeli jest na 7. pozycji z trzema punktami straty do miejsca premiowanego awansem i taką samą przewagą nad niebiesko-czerwonymi. W 30. kolejkach legniczanie zdobyli 46. punktów na co składa się 12. zwycięstw, 10 remisów i 8. porażek. Podopieczni Jarosława Skrobacza w środę pokonali w zaległym meczu Puszczę Niepołomicę 1-0.

Odra przed tygodniem na wyjeździe zremisowała 1:1 na wyjeździe z Górnikiem Łęczna. Na rozgrzewce przed tamtym spotkaniem urazu nabawił się Mateusz Kuchta, który na pewno nie wystąpi przeciwko Miedzi, podobnie jak kontuzjowany od dłuższego czasu Mateusz Kamiński.

W rundzie jesiennej górą górą byli goście sobotniego starcia, którzy zwyciężyli 4:2. Sobotnie starcie będzie 20. ligową potyczką pomiędzy Odrą a Miedzią. Dotychczasowy bilans przemawia na korzyść legniczan. Bilans spotkań: 19M, 6Z – 5R – 8P, 21:23

Początek meczu o godzinie 19:45. Transmisja spotkania w specjalnym streamie Radia Opole oraz na platformie Ipla. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 18:15.

Odra Opole – Miedź Legnica

31. kolejka Fortuna 1 Ligi
Sędzia: Paweł Pskit – Łódź
Sobota, 22 maja 2021, godz. 19:45, Opole ul. Oleska 51.

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 3,05.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk