W niedzielne popołudnie nasi zawodnicy po 30 dniach przerwy po raz kolejny zagrają przy Oleskiej 51. W ramach 25. kolejki Fortuna 1 Liga zagramy z Koroną Kielce.

W Kielcach po słabym początku roku, kiedy w trzech spotkaniach zdobyli tylko punkt zwolniono trenera Macieja Bartoszka. Trenerem tymczasowym został dotychczasowy asystent Kamil Kuzera. Zespół pod jego wodzą w czterech spotkaniach zdobył 10. punktów nie tracąc przy tym żadnej bramki. W czwartek ogłoszono, ze nowym trenerem kielczan został Dominik Nowak. Nowy trener “żółto-czerwonych” w niedzielnym spotkaniu będzie miał do dyspozycji całą kadrę. Korona rozegrał jedno spotkanie mniej od Odry i z 32. punktami zajmuję 11. pozycję i traci do Odry jeden punkt.

Odra po trzech wyjazdowych spotkaniach wraca na swój stadion. Nasz zespół cztery ostatnie spotkania zremisował w stosunku 1-1. W niedzielnym meczu trener nie będzie mógł skorzystać z usług Mateusza Wypycha, który w ostatnim meczu w Gdyni otrzymał czwartą żółta kartkę. Pozostali zawodnicy, którzy narzekali na drobne urazy po meczu z Arką są gotowi do gry.

Początek meczu o godzinie 12:40. Transmisja spotkania w telewizji Polsat Sport.

Odra Opole – Korona Kielce

25. kolejka Fortuna 1 Ligi
Sędzia: Daniel Kruczyński (Żywiec)
Niedziela, 18 kwietnia 2021, godz. 12:40, Opole ul. Oleska 51.

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2,67.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk