Z przyjemnością informujemy, że profesjonalną umowę z naszym klubem podpisał Kacper Kaczka, urodzony w 2003 roku zawodnik juniorskich zespołów Odry.

Kacper Kaczka związał się z naszym klubem kontraktem obowiązującym do 2021 roku.

Bardzo cieszymy się, że pierwszy po dłuższej przerwie wychowanek naszej Akademii podpisał kontrakt. To dobry sygnał. Mamy nadzieję, że wkrótce uda nam się dopiąć kolejne umowy. Wierzymy w wychowanków Akademii Odry i chcemy w nich inwestować – podkreśla prezes Karol Wójcik.

Kaczka to 15-latek. Otrzymywał już powołania do reprezentacji Polski swojego rocznika, zapraszano go też na PZPN-owską „Akademię Młodych Orłów”. Na co dzień w Odrze będzie trenował z zespołem juniorów, ale pozostanie pod pilną obserwacją sztabu szkoleniowego pierwszej drużyny i zapewne czekają go zaproszenia na treningi z seniorską ekipą Niebiesko-Czerwonych.

foto: archiwum własne