Przed nami zaległy mecz 18 kolejki Fortuny I Liga. Przed własną publicznością zmierzymy się z Miedzią Legnica.

Na stadion przy Oleskiej 51 przyjedzie w środowe popołudnie podrażniona ostatnią porażką przed własną publicznością (1:3 z Sandecją) Miedź Legnica. Spadkowicz z ekstraklasy przed sezonem był wymieniany w roli faworyta całych rozgrywek. W początkowej fazie sezonu Miedź znajdowała się w czołówce jednak ostatnio zanotowała “zadyszkę” i wygrała tylko raz w ostatnich 5 ligowych spotkaniach.

Odra po ostatnich dwóch zwycięstwach opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Cieszą zwycięstwa jak i styl, ponieważ zarówno w spotkaniu u siebie z Termalicą jak i na wyjeździe z Puszczą Niepołomice opolanie prowadzili grę i wygrywali w pełni zasłużenie.

Na inaugurację obecnego sezonu w Legnicy mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Przed rozpoczęciem sezonu obie drużyny spotkały się na grze kontrolnej i wtedy górą byli “Niebiesko – czerwoni” (4:1).

Odra Opole – Miedz Legnica

18.  kolejka Fortuna 1 Ligi
Środa, 27 listopada godzina 17:30 Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51

Sędziuje: Łukasz Kuźma (Białystok).

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 3.30.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda