Na początku roku zapowiadaliśmy kilka niespodzianek. Pojawił się „odświeżony” herb naszego klubu, potem efektowny autokar, a teraz jest kolejna.

W sprzedaży pojawił się napój energetyczny w puszce sygnowany naszym herbem. Jego nazwa to Żywioł Odry”. Lada chwila trafi on choćby na półki naszego sponsora i partnera – hipermarketu Auchan” znajdującego się przy ul. Sosnkowskiego w Opolu. Będzie też w zaopatrującej sklepy spożywcze opolskiej hurtowni HDT.

Sukcesywnie będziemy się starać zwiększać zasięg dotarcia napoju – mówi Wiktor Brodzik z firmy Tarpan, z którą współpracuje nasz klub przy wprowadzaniu na rynek nowego produktu dla kibiców. – Chcemy by jak największa ilość sklepów i punktów gastronomicznych, nie tylko w Opolu, ale i w województwie opolskim miała go w ofercie.

 Zależy nam na umacnianiu marki Odra Opole. Chcemy, aby była ona jak najbardziej widoczna w naszym województwie – zaznacza prezes Odry Karol Wójcik. – Wierzę, że ta inicjatywa spotka się z dużym odzewem wśród kibiców i puszki będą znikać ze sklepowych półek.

Szukajcie więc „Żywiołu Odry” w sklepach, spróbujcie jak smakuje i jak stawia na nogi. Będziemy na bieżąco starać się informować, gdzie napój będzie można kupić.

Przedstawiciele sklepów czy punktów chcących sprzedawać nowy produkt więcej informacji na temat warunków sprzedaży mogą uzyskać u pana Wiktora Brodzika (tel. 660 220 395).