Partner Meczu Odry Opole to propozycja skierowana dla przedsiębiorców/stowarzyszeń, którzy chcieliby z kibicami Odry Opole przeżywać emocje piłkarskiej przez cały tydzień przygotowujący do meczu oraz w czasie dnia meczowego.

Partner Meczu dotyczy meczu domowego Odry rozgrywanego w Opolu przy ul. Oleskiej 51, które odbywają się zazwyczaj w piątki lub okazjonalnie w soboty. Jesienią 2020 roku rozegrane zostaną następujące:

28.08.2020, OKS Odra Opole S.A. – ŁKS Łódź – Szkoła Nauki Jazdy Rally Team,

11-12.09.2020,  OKS Odra Opole S.A. – Zagłębie Sosnowiec – Medycy

25-26.09.2020, OKS Odra Opole S.A. – GKS Bełchatów – Zakład Komunalny w Opolu

30.09.2020, OKS Odra Opole S.A. – Apklan Rzeszów – JAKO Polska

02-03.10.2020, OKS Odra Opole S.A. – Arka Gdynia – WiW Sp. z o.o.

16.10.2020, OKS Odra Opole S.A. – Radomiak Radom – Licon International

06.11.2020, OKS Odra Opole S.A. – GKS Jastrzębie

19-20.11.2020, OKS Odra Opole S.A. – Górnik Łęczna

01-02.12.2020, OKS Odra Opole S.A. – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

11-12.12.2020, OKS Odra Opole S.A. – Widzew Łódź

W ramach umowy marketingowej Odra Opole gwarantuje promocję Partnera Meczu wykorzystując popularność portali społecznościowych Klubu (Facebook – prawie 21.000 użytkowników, Twitter – ponad 2000 obserwujących, Instagram – prawie 5000 obserwujących, strona www.odraopole.pl, ponadto program meczowy, który trafia do rąk wszystkich kibiców, którzy przyjdą na mecz rozgrywany w Opolu od 1.000 do 3.500 widzów). Promocja Partnera Meczu nie jest akcją jednorazową, a odbywać się będzie przez cały tydzień meczowy. Promocja Partnera Meczu odbywać się będzie w następującej formie:

– Poniedziałek poprzedzający mecz – ogłoszenie w formie posta na kanałach społecznościowych Klubu i na stronie www.odraopole.pl o Partnerze Meczu, z charakterystyką działalności, lokalizacją siedziby, profilem i specyfiką działania,

– wtorek lub środa wizyta zawodnika, trenera lub zawodników czy trenerów Klubu w siedzibie Partnera Meczu z czego stworzona jest relacja i w formie postów na kanałach społecznościowych Klubu, która trafia do wszystkich użytkowników profili klubowych oraz na stronę www.odraopole.pl,

– środa lub czwartek publikacja informacji w formie postów na kanałach społecznościowych Klubu i na stronie www.odraopole.pl o cenniku usług świadczonych przez Partnera Meczu,

– piątek lub sobota rano, w dniu meczowym, w formie postów na kanałach społecznościowych Klubu i na stronie www.odraopole.pl przypomnienie o Partnerze Meczu,

W dniu meczu rozdawane są nieodpłatne gazetki z programem meczowym, w którym znajduję się informację o Partnerze Meczu oraz osobną rubryką przeznaczoną wyłącznie na promocję Partnera Meczu zawierającą ciekawostkami związane z Partnerem Meczu np. liczba pracowników, historia powstania, używane półprodukty, głównie w liczbach co z pewnością zaciekawi kibiców – potencjalnych klientów Partnera Meczu.

Taka oferta jest nową formą ekspozycji Partnera Biznesowego Klubu i z pewnością ma duży zasięg promocyjny, min. 50 tys. Odbiorców.

Dotychczas zaufali nam i zostali partnerami meczu takie firmy jak: COLUMBEX, AUCHAN – Sosnkowskiego, Football World, Stowarzyszenie “Chciej Chcieć”, Szkoła Nauki Jazdy Rally Team, Zakład Komunalny w Opolu, JAKO Polska, WiW Spółka z o.o.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Michał Winsze 
e-mail: m.winsze@odraopole.pl
kom. +48 575 750 475