Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Z Legii do Odry. Michał Sparwasser wraca na Oleską!

17-letni napastnik znów będzie występował w naszym klubie. Do Opola został sprowadzony po okresie gry w Legii Warszawa.

To bardzo dobra wiadomość. Niezmiernie się cieszymy, że były junior Odry wraca do nas z Legii, w której nabrał doświadczenia. Teraz robi krok do przodu, bo będzie funkcjonował w seniorskiej piłce. Wiążemy z Michałem duże nadzieje – mówi Ireneusz Gitlar, wiceprezes naszego klubu.

Michał Sparwasser urodził się w lutym 2002 roku. Do Odry trafił w 2014 roku z pobliskiego Piomaru Przywory. W Warszawie zakotwiczył rok później. Był powoływany do reprezentacji Polski. Z Legią 17-letni dziś zawodnik sięgnął przed kilkoma dniami po mistrzostwo Polski juniorów młodszych.

– W Legii przeżyłem fajną przygodę. Jestem bardzo szczęśliwy, że wracam do Opola. Liczę, że zrobię tu krok do przodu – podkreśla Sparwasser.

Michale, witamy!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments