Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Trenerzy o meczu GKS Tychy – Odra Opole

Komentarze trenerów Mariusza Rumaka i Ryszarda Tarasiewicza po sobotnim meczu 3 kolejki sezonu 2019/2020 Fortuna 1 Ligi.

Mariusz Rumak (trener Odry Opole): Na początek chciałbym przeprosić za spóźnienie. Musiałem porozmawiać, ze swoimi piłkarzami. To co usłyszeli chcę Wam powiedzieć. Widziałem dzisiaj zespół Odry bez ambicji. Zespół, który pogodził się po 2 drugiej bramce z tym co się dzieje i obiecuję tak ten zespół nie będzie grał.

Ryszard Tarasiewicz (trener GKS Tychy): Gratulację dla moich zawodników za zwycięstwo oraz dobrą postawę. Pierwsze dwa mecze nie były złe i ja to mówiłem moim zawodnikom. Wiadomo, że patrzy się przez pryzmat  wyników. Styl w 2 pierwszych meczach był ale niestety mecze kończyły się porażkami. Dzisiaj było troszeczkę nerwowości na początku. Chcę podziękować kibicom za cierpliwość, za to, że nie zareagowali nerwowo po stracie bramki. Zwycięstwo zasłużone, mieliśmy sytuację, mecz przy wyniku 3:1 był praktycznie zamknięty.  Zawodnicy nie zwątpili w to co robimy. Będziemy w kolejnych meczach starali się połączyć styl z korzystnym rezultatem.

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Wątki dyskusji
1 Odpowiedzi
0 Subskrybenci
 
Najpopularniejszy komentarz
Najgorętszy komentarz
2 Autorzy
IrekMarcin Ostatni autorzy
  Subskrybuj wątek  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin
Irek
Gość
Irek

Tak nie będzie grał. Będzie grał jeszcze gorzej.