Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Pierwszy kontrakt Michała Surzyna

Zdolny zawodnik Akademii Odry Opole związał się z naszym klubem swoim pierwszym młodzieżowym kontraktem.

Michał Surzyn to jeden z zawodników naszej klubowej Akademii. Urodzony w 2003 roku ofensywny gracz w ubiegłym tygodniu ukończył 15 lat. W tym sezonie występuje m.in. w drużynie Odry U-17, walczącej o punkty w Centralnej Lidze Juniorów.

Cieszymy się, że kolejny z grupy najbardziej uzdolnionych juniorów naszego klubu zdecydował się związać z nami na dłużej, czyli najbliższe trzy lata. Bardzo zależy nam, by nasi wychowankowie, osiągający coraz lepsze wyniki, byli doceniani. Może nie dzieje się to jeszcze na taką skalę, jak byśmy sobie tego docelowo życzyli, ale cieszy nas, że tym najzdolniejszym chłopakom możemy zapewnić kontrakt, czyli też pieniądze na jeszcze lepsze przygotowywanie się do kolejnych wyzwań. Mamy wielką nadzieję, że w przyszłości zadebiutują w seniorskiej drużynie Odry – mówi Karol Wójcik, prezes naszego klubu.

foto: archiwum własne

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments