Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Sześciu zawodników Odry nominowanych do jedenastki 2017 roku!

Jak co roku, Polski Związek Piłkarzy wybiera najlepsze jedenastki trzech najwyższych szczebli rozgrywkowych naszego kraju. W Nice 1 Lidze wśród nominowanych nie zabrakło licznego grona przedstawicieli Odry Opole.

Bramkarz Tobiasz Weinzettel, obrońcy Rafał Brusiło i Łukasz Winiarczyk, pomocnicy Rafał Niziołek i Marcin Wodecki oraz napastnik Szymon Skrzypczak. Tych sześciu zawodników Odry Opole zostało nominowanych przez Polski Związek Piłkarzy do najlepszej jedenastki Nice 1 Ligi 2017 roku, która zostanie wyłoniona spośród 54-osobowego grona kandydatów.

To XI edycja Plebiscytu Polskiego Związku Piłkarzy “Piłkarze Wybierają”. Zarówno nominacje, jak i późniejsze rozstrzygnięcia, są wynikiem głosowania piłkarzy występujących w Nice 1 Lidze w danym roku.

Dodatkowo, wyróżniony został jeszcze Rafał Niziołek, nominowany w kategorii „Najlepszy piłkarz Nice 1 Ligi 2017”. „Nizioł”, który miał dobry czas zarówno jesienią w Odrze, jak i wiosną w MKS-ie Kluczbork, znalazł się obok czterech innych kandydatów do tego miana – Igora Angulo (Górnik Zabrze), Rafała Figiela (Raków Częstochowa), Wojciecha Łobodzińskiego (Miedź Legnica) i Mateusza Machaja (Chrobry Głogów).

Przypomnijmy, że w poprzednim roku Odra dała o sobie znać w plebiscycie dla drugoligowców. W jedenastce 2016 roku znaleźli się Tobiasz Weinzettel, Robert Trznadel i Łukasz Winiarczyk, zaś Aleksandra Kowalskiego wybrano najlepszym młodym piłkarzem drugiej ligi.

Plebiscyt Polskiego Związku Piłkarzy jest o tyle prestiżowy, że głosy w nim oddają sami zainteresowani, czyli zawodnicy. Laureaci plebiscytu zostaną ogłoszeni 15 stycznia. Więcej – TUTAJ. Trzymamy kciuki!

foto: Mirosław Szozda

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments