Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Miro Deutsche Fussbllaschule klubem partnerskim Odry

Dziś w siedzibie klubu OKS Odra Opole S.A. została podpisana kolejna umowa partnerska. Na mocy zawartego porozumienia 16 Klubem Partnerskim Odry i jednocześnie 1 siecią szkółek piłkarskich w ramach projektu (11 lokalizacji, w tym jedna w województwie śląskim)  został Miro Deutsche Fussbllaschule.

Nowy Partner naszego klubu swoją działalność rozpoczął w 2015 roku. Jego ideą jest próba połączenia treningu piłkarskiego z równoczesną nauką języka niemieckiego. Aktualnie w całej sieci szkółek trenuje ponad 400 dzieci do dwunastego roku życia. Nazwa projektu jest ściśle związana z honorowym obywatelem naszego miasta – Miroslavem Klose tj. m.in. najskuteczniejszy piłkarz w historii mistrzostw świata, który jest kibicem i przyjacielem szkółki sygnowanej jego imieniem i nazwiskiem.
Kluby zobowiązały się do współpracy m.in. w zakresie:
 – szkolenia sportowego piłkarzy,
 – wymiany zawodników,
 – organizacji stażów oraz szkoleń dla kadr trenerskich.
Witamy w niebiesko-czerwonej rodzinie!
Dołącz do PROGRAMU KLUBÓW PARTNERSKICH ODRY OPOLE.
Skontaktuj się z nami i pomóż nam w rozwoju piłki nożnej na Opolszczyźnie!
0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments