Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Komunikat Zarządu OKS Odry Opole

Poniżej przedstawiamy stanowisko Zarządu Klubu OKS Odra Opole dotyczące postępu prac nad nowym stadionem oraz informacji o planach powołania piłkarskiej spółki akcyjnej.

Zarząd OKS Odra Opole przyjmuje z wielkim zadowoleniem fakt, że projekt Stadionu Opolskiego przebiega zgodnie z planem. Nowy „Dom” Odry Opole to spełnienie marzeń ogromnej społeczności piłkarskiej zarówno miasta i regionu oraz wielka szansa dla rozwoju naszego klubu.

Jednocześnie przyjmujemy z pełnym zadowoleniem i otwartością działania władz miasta ukierunkowane na powołanie spółki prawa handlowego, która jest naturalną i konieczną drogą do profesjonalizacji każdej organizacji sportowej. Wyrażamy pełne wsparcie i będziemy z całym przekonaniem nakłaniać członków naszego stowarzyszenia do akceptacji takiej drogi.

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd OKS Odra Opole.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Strażak
Strażak
29 sierpnia 2019 05:30

Drogi Zarządzie “staracie” się być profesjonalni i dobrze, tylko niestety różnie z tym jest ostatnio.
Opole czeka.

magda
magda
29 sierpnia 2019 08:49
Reply to  Strażak

żeby z tego nie powstał “Nierząd”