Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Daniel Wojtasz żegna się z Odrą

Jeden z asystentów trenera Mariusza Rumaka rozstaje się z naszym klubem.

Daniel Wojtasz trafił na Oleską przed sezonem 2017/18, wraz z trenerem Mirosławem Smyłą. Od tamtej pory był jednym z członków sztabu szkoleniowego Odry. Wygasający z końcem grudnia kontrakt trenera Wojtasza nie zostanie przedłużony.

– Jak ten czas szybko leci… 1,5 roku w Odrze Opole. To był bardzo ciekawy etap w moim życiu zawodowym, ale skoro dobiegł już końca – nadszedł czas na kolejne wyzwania… Ciekawe co los przyniesie – podsumował Daniel Wojtasz na swoim Facebooku.

Bardzo dziękujemy za pracę w naszym klubie i życzymy powodzenia!

foto: Mirosław Szozda

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments