Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Damian Juszczyk dyrektorem ds. marketingu Odry

Nasz klub może pochwalić się nowym pracownikiem pionu administracyjnego.

Zależy nam na tym, by jeszcze bardziej otworzyć się na kibiców i zadbać o to, by na stadionie mogli przeżywać coś więcej niż mecz – mówi Damian Juszczyk.

Nowy dyrektor ds. marketingu Odry ma 31 lat i pochodzi z Krakowa. Jest m.in. absolwentem krakowskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku dziennikarstwo i komunikacja społeczna.

Juszczyk jako dziennikarz pracował m.in. w „Przeglądzie Sportowym”, „Dzienniku Polskim”, „Super Expressie” czy TVP Kraków. Był też rzecznikiem prasowym koszykarskiej Wisły Can-Pack Kraków oraz piłkarskiej Wisły Kraków. W koszykarskim MKS-ie Dąbrowa Górnicza pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu, mediów i PR, a w siatkarskiej Aluron Virtu Warcie Zawiercie – menedżera ds. marketingu, mediów i PR. W charakterze specjalisty ds. marketingu pracował też w znanej firmie 4F, a ostatnio piastował stanowisko senior PR executive w Agencji Węc PR.

Bardzo się cieszę, że poszukiwania osoby nadzorującej dział marketingu zostały zakończone sukcesem. Jesteśmy zadowoleni, że pojawiła się osoba pana Damiana. Jego doświadczenie zebrane podczas pracy w ekstraklasie będą niezbędne do dalszego rozwoju Odry. Wiążemy z jego zatrudnieniem duże nadzieje – mówi Karol Wójcik, prezes naszego klubu.

foto: archiwum własne

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments