Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

Arek zostaje w Odrze

Arkadiusz Piech w sezonie 2020/2021 będzie występował w naszym klubie! 35-letni napastnik z Odrą Opole związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Wychowanek Polonii Świdnica do Opola trafił w trakcie poprzedniego sezonu, 22 października 2019 roku na zasadzie wolnego transferu. W OKS-ie zadebiutował dwa dni później na Oleskiej 51 w ligowym spotkaniu ze Stalą Mielec, wygranym przez Odrę 1:0. Arkadiusz pojawił się na murawie w 69. minucie, zmieniając Szymona Skrzypczaka. Pierwsze trafienie zanotował 2 listopada 2019 r. w przegranym na wyjeździe 1:3 meczu z Olimpią Grudziądz.

Doświadczony napastnik pokazał swoje nietuzinkowe umiejętności i instynkt strzelecki po wznowieniu rozgrywek wstrzymanych z powodu pandemii koronawirusa. To właśnie na wiosnę 2020 roku 35-letni snajper wypalił z formą. Zanotował 6 trafień i 2 asysty w 11 meczach Fortuna 1 Ligi. Do tych liczb dołożył również wiele serducha i zdrowia, czym zaskarbił sobie sympatię kibiców niebiesko-czerwonych.

Świetna forma 4-krotnego reprezentanta Polski sprawiła, że nie brakowało zainteresowanych usługami naszego najlepszego strzelca. Mimo wielu zapytań i kilku ofert z innych klubów, Arek usiadł do negocjacji z Zarządem naszego klubu i postanowił, że wciąż będzie reprezentował barwy opolskiego zespołu.

Wszyscy cieszymy się, że gracz takiego kalibru został w Odrze, wykazując się dużą lojalnością!

Dzięki Arku, że zostałeś z nami i liczymy na Ciebie w kolejnym sezonie!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
snajper
snajper
10 sierpnia 2020 19:55

Brawo i dzieki panie Arkadiuszu !!