Oficjalna strona ODRA OPOLE
Sponsorzy Strategiczni
Sponsor Tytularny Rozgrywek

12-ty zawodnik na wagę złota!

Kibice Odry Opole zajęli wysokie, 4-te miejsce w Rankingu wyjazdowym II ligi serwisu 12zawodnik.pl.

O tym jak ważne jest wsparcie kibiców, przekonaliśmy się dobitnie podczas ostatniego ligowego meczu w tym sezonie. Kibice Polonii Warszawa będący w konflikcie z władzami klubu zbojkotowali spotkanie i 7-tysięczny obiekt przy Konwiktorskiej świecił pustkami. Na stadionie słychać było jedynie doping grupy kibiców z Opola, którzy mimo sporej odległości dzielącej oba miasta, wspierali i mobilizowali Niebiesko-Czerwonych.

Zawodnicy Odry Opole zawsze podkreślali jak ważne jest dla nich wsparcie kibiców. Niejednokrotnie to właśnie dzięki wspaniałej atmosferze na trybunach, grało im się dużo łatwiej.

Kibice Odry Opole zostali docenieni przez popularny serwis 12zawodnik.pl, który umieścił ich na 4-tym miejscu Rankingu Wyjazdowego II ligi. Miejsce w zestawieniu doskonale odzwierciedla zaangażowanie kibiców i pokazuje jak ważny jest dla nich klub.

Bardzo dziękujemy za wsparcie, zaangażowanie i oddanie niebiesko-czerwonym barwom. Wasza obecność na trybunach bez wątpienia przekłada się na wyniki sportowe. Dziękujemy!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments